O nás a kontakt

Novinky

Štěňata

(puppies)

Napsali o nás:

 Naše Feny:

PARADISE

TARASSACO

X-WASABI

Krycí pes: Stud male :

 Solvik Lavínia z Hrdlořez

Van Dam J.C.V.D

Naši senioři

JCH BONA 

LAVINIA

ZALENIA

Naše odchovy

PHILIPPE

BUFFY

MOONSHADOW

Jaké je vlastně Cane Corso?

Příběhy ze života  s CC    

Fotogalerie

In memoriam-vzpomínáme

Moje orchideje

Cháma

 

                      BONA CHICORY" Z HRDLOŘEZ"

                 

                     

                                                  zvaná:  " ZARA"-ZAVOUŠ(Zavina Zavinska) 

 N: 2009, černá (black), import Itálie, plnochrupá, těsný předkus..chovná fenka         Fotogalerie Zara

Výstavy: (expo)

18.9.2010 Klubová výstava ČMKCC:  Výborná 1, CAJC-Klubový vítěz mladých+ Nejlepší mladý jedinec 

                                                      (ex 1, CAJC, young club winner+ best young),     rozhodčí :Danilo Giorgio IT

Pedigree Zalenia    :

                                CH Bazo

O:Jch It., Ch It-Mascalzone Latino-HD A (Atos dell antico Cerberus, Bagheera)),  M: Ch It. Galadriel  HD B (Ch It. BAZO a Ch It. IRIS)

                 


Dalším naším novým "přírůstkem ve smečce je Zara, narodila se nedaleko Říma v Itálii a opět pochází z chovu jako naše Lavinie.Nese krev linie Cerberus po otci  a druhou po Iris-Světové vítězce  a letošní Svět .vítězce veteránů.

Opravdu moc obdivuji chov dr. Trioly, který je děděn v jeho rodině už po generace a jeho CC jsou prostě má srdíčková záležitost-mohutní, typičtí CC s klasicky řezanou hlavou, velmi staré rodokmeny , zvířata v perfektních kondicích, které když vidím, tak se mi opravdu až tají dech-  CH Bazo 10 let, bez jediného šedivého chlupu na tlamě a  s fantastickým pohybem pumy ve svém věku, 12, 5 letá fenka, opět vůbec není šedivá, Ch Mascalzone- 9 letý pes v neskutečné kondici- Jeho chovní. psi procházejí testy u zvířat-procházejí koridorem skotu, nesmějí být agresivní, ani bázliví než se na nich začne chov, avšak musí ochránit svého pána bez předchozího výcviku. Ostatně tento trend chovat na typických CC  jak exteriérem, tak povahou se naštěstí  opět začíná prosazovat i v Itálii(zejména na jihu). Opět moc děkuji za možnost si od Massimilana odvézt další čubinku, na kterou je radost se koukat.(alespoň pro mě osobně, i kdyby se nikomu jinému nelíbila.:-)))...prostě stará původní  krev CC.. Současně mu děkuji za opravdu super naučnou , několika hodinovou diskuzi  při skvělé večeři o chovu CC-tohle se za žádné peníze nikde nekoupí.... jeho letité zkušenosti  .

 .